Serije - info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serije - info

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Forum | generalna rasprava

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Forum | generalna rasprava Empty Forum | generalna rasprava Pon Mar 19, 2012 12:49 am

Miloš 92



Bolje mi je bilo dok niste izdvojili ovako forum za svaku zamlju, bolje je bilo onako sa podforumima. Ovako kad udješ na forum izgleda kao da je samo o serijama i telenovelama a nije tako.

2Forum | generalna rasprava Empty Forum | generalna rasprava Pon Mar 19, 2012 1:33 am

TheLaki12


Admin

Vratim to ... imam neki problem pa sam morao da izdvojim trenutno.

edit: Sad je rešeno. Bilo se pobutalo nešto žešće mislilac

3Forum | generalna rasprava Empty Re: Forum | generalna rasprava Pet Mar 23, 2012 7:07 am

iznogoud



Ljudi sto nema nikoga? Daj nemojte da propadne ovo. :mellow:

4Forum | generalna rasprava Empty Re: Forum | generalna rasprava Pet Mar 23, 2012 7:19 am

TheLaki12


Admin

Zato što su izgleda ljudi željni LS valjanjeodsmeha pa se preselili opet tamo. lol2

5Forum | generalna rasprava Empty Re: Forum | generalna rasprava Pet Mar 23, 2012 9:18 am

Miloš 92



Ja sad ništa ne kapiram... Jel ćemo se okupljati ovde il na LS?

6Forum | generalna rasprava Empty Re: Forum | generalna rasprava Pet Mar 23, 2012 9:21 am

TheLaki12


Admin

Ja nemam pojma rofl lalalala

Odlučimo se več jednom. Ja čekam već dva dana plez

7Forum | generalna rasprava Empty Re: Forum | generalna rasprava Pet Mar 23, 2012 2:26 pm

iznogoud



A koja je adresa LS??

8Forum | generalna rasprava Empty Re: Forum | generalna rasprava Pet Mar 23, 2012 11:06 pm

TheLaki12


Admin

Pa ja pomenuh to OVDE ali ti savo ne čitaš plez valjanjeodsmeha

Inače, adresa je ista kao i pre www.latinsvet.forums-free.info ceskanje
Vratili smo stariji savo LS zvizdanje nema potrebe da se reg ponovo, samo se uloguješ ... ako se setiš šifre odlepio Ako ne javi mi da ti promenim kremenkovic

9Forum | generalna rasprava Empty Re: Forum | generalna rasprava Sub Mar 24, 2012 2:42 am

iznogoud



Jaoooo nostalgija. Setio sam se sifre. Bolje tamo da ostanemo a mozete da dodate samo ove americke serije.

10Forum | generalna rasprava Empty Re: Forum | generalna rasprava Sub Mar 24, 2012 2:56 am

Miloš 92



I ja se slažem d aje bolje na LS, ipak tamo ima puno teme, postova, a ovde moramo da krećemo sve ispočetka.

11Forum | generalna rasprava Empty Re: Forum | generalna rasprava Sub Mar 24, 2012 3:06 am

TheLaki12


Admin

iznogoud ::Jaoooo nostalgija. Setio sam se sifre. Bolje tamo da ostanemo a mozete da dodate samo ove americke serije.
Savo ne brini i tebi ću kupiti naočare za rođendan. plez
Čekam da ti prebaciš teme koje se ovde otvorio mrgreen

Znači prebacamo se tamo :D još i skin da maznemo i kraj valjanjeodsmeha

12Forum | generalna rasprava Empty Re: Forum | generalna rasprava Sub Mar 24, 2012 8:43 am

mimi



Slazem se sa vama! smile2 smile2

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu