Serije - info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serije - info

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li verujete u horoskop?

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Da li verujete u horoskop? Empty Da li verujete u horoskop? Sub Mar 17, 2012 9:03 am

Marko


Admin

Ja verujem samo kada mi odgovara Da li verujete u horoskop? 2557976417 Da li verujete u horoskop? 2557976417

https://serije-info.serbianforum.info

2Da li verujete u horoskop? Empty Re: Da li verujete u horoskop? Sub Mar 17, 2012 10:47 am

Miloš 92



U ovaj dnevni, mesečni, godišnji ne. Al u neke karakteristike svog znaka da, jer zaista sam takav kako opisuju moj znak.

3Da li verujete u horoskop? Empty Re: Da li verujete u horoskop? Sub Mar 17, 2012 11:28 am

mimi



Miloš 92 ::U ovaj dnevni, mesečni, godišnji ne. Al u neke karakteristike svog znaka da, jer zaista sam takav kako opisuju moj znak.

Takodje, ali bih volela da mi nekada neko uradi natalnu kartu, cisto iz znatizelje, da vidim sta bi mi rekli. smile2

4Da li verujete u horoskop? Empty Re: Da li verujete u horoskop? Ned Mar 18, 2012 9:18 am

TheLaki12


Admin

Miloš je sve već rekao. U potpunosti se slažem thumbup

5Da li verujete u horoskop? Empty Re: Da li verujete u horoskop? Pon Mar 19, 2012 2:53 am

Mirosl@v



Ne verujem, ali volim da gledam proroke na TV-u i naivce koji im veruju i troše pare samo da ih pozovu. rofl

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu