Serije - info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serije - info

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Novosti

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Novosti Empty Novosti Sub Mar 17, 2012 2:06 pm

TheLaki12


Admin

Snima se peti nastavak filma "Sam u kući"
Novosti Home-alone

Američka TV mreža "ABC family" najavila je novi, peti nastavak popularne franšize "Sam u kući". Kako prenosi holivudska štampa, film "Alone in the Dark" (Sam u mraku) biće premijerno prikazan za Božić 2012.
Junak filma je osmogodišnji Fin (Kristijan Martin) koji je ubeđen da njegovu kuću opsedaju duhovi.
Zajedno sa svojom sestrom (Džodel Ferland), s kojom je ostao sam u kući dok su im roditelji na drugom kraju grada, on postavlja zamke kako bi uhvatio duhove, ali će u njih zapravo upasti lopovi koje igraju Malkolm Mekdauel, Debi Mazar i Edi Stipls.
Film "Sam u kući" sa Makulijem Kalkinom u naslovnoj ulozi snimljen je 1990, a dve godine kasnije pojavio se i nastavak sa istim glumcem.
Oba filma su doživela ogroman uspeh.
Treći nastavak, u kojem je jednu od uloga imala i mlada Skarlet Johanson, snimljen je 1997. i takođe je privukao zapaženu pažnju publike. Četvrti nastavak, snimljen kao TV film, prikazan je 2002.

http://www.atastars.rs/film/59642-snima-se-peti-nastavak-filma-qsam-u-kuiq



Poslednji izmenio TheLaki12 dana Ned Mar 18, 2012 11:46 am, izmenjeno ukupno 1 puta

2Novosti Empty Re: Novosti Ned Mar 18, 2012 2:17 am

Mirosl@v



Nije Božić bez Home alone! jupi

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu