Serije - info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serije - info

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Da li imate kucnog ljubimca?

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Da li imate kucnog ljubimca? Empty Da li imate kucnog ljubimca? Sub Mar 17, 2012 12:09 pm

Marko


Admin

Imate li i sta?

Imam psa, vucjaka po imenu Rex Da li imate kucnog ljubimca? 2557976417 i ne bih ga menjao ni za jednu drugu zivuljku,

Mada bi voleo da imam i zmiju, ali na to mogu slobodno da zaboravim.

https://serije-info.serbianforum.info

2Da li imate kucnog ljubimca? Empty Re: Da li imate kucnog ljubimca? Sub Mar 17, 2012 12:33 pm

mimi



Imam macku tj. imaju je mama i tata jer oni brinu o njoj lol1 lol1 lol1
haha.. salim se, ali iskreno ja sam sa zivotinjama na Vi, nije da ih ne volim, cak naprotiv, zgrazavam se na cinjenicu da ih neko muci, ali jednostavno ne volim kontakt sa njima. Verovatno me vecina vas nece razumeti jer je tako i u mojoj okolini, ali eto, tu barikadu razumeju samo oni koji se isto osecaju, a upoznala sam ih mozda 1-2..

Mada nasu Mazu volim, jedino joj u krilo ne dam tj. krene ona, ali ja vrisnem pa se jadna uplasi. Sta cu takva sam... smile2 smile2


P.S. Nesto me je nadahnula ova tema, raspisala sam se kao prava. confused smile2

3Da li imate kucnog ljubimca? Empty Re: Da li imate kucnog ljubimca? Ned Mar 18, 2012 10:19 am

iznogoud



Ja te razumem, poznajem dosta takvih ljudi. Ja bi se donekle složio sa tobom, pošto i ja nisam preterano animal tip, mada sam imao vučjaka trinest godina, a od kako je on uginio imam tri mačke sad. Lakše mi je sa njima pošto su mnogo manja obaveza, nema šetanja, samo im daš da žderu i to je to. Mada su naravno mnogo licemernije od pasa. smile2

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu