Serije - info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serije - info

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

VIP news

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1VIP news Empty VIP news Sub Mar 17, 2012 9:18 am

Marko


Admin

Filmski zavodnik i glumačka legenda George Clooney na opšte zgražavanje prisutnih – uhapšen je u petak u Washingtonu!


VIP news Cloney
Razlog hapšenja, između ostalog je što je Clooney optužio sudanskog predsjednika Omara al-Bashira za izazivanje humanitarne krize i blokadu pomoći koja je trebala stići u područje planine Nuba, regije koja se graniči s južnim Sudanom.

George, njegov otac Nick i još nekoliko demonstranata primili su tri verbalna upozorenja od strane policije da ne smeju prelaziti postavljenu policijsku liniju ispred ambasade, na šta se nisu obazirali. Nakon toga Clooney i ostatak demonstranata su uhapšeni i odvedeni u kombi američke tajne službe.

Clooney je u sredu svjedočio o ‘kampanji ubistva’ u Sudanu, te istakao kako su stanovnici bežali u planinske zamke, kako bi se sakrili od svakodnevnih bombardovanja i napada.

- Ono što vidite je konstantan strah. Našli smo decu koja su bila puna šrapnela, među kojima je bio 9-godišnji dečak kojem su obe ruke bile raznesene - rekao je George Odboru za Spoljnu politiku.

Dodao je kako su napadi bili organizovani od strane sudanske vlade, vođene predsednikom Omarom al-Bashirom, vladinim dužnosnikom Ahmadom Harunom i ministrom obrane Abdelrahim Mohamed Husseinom – ista trojka koja je zaslužna za napade u Darfuru.

- Clooney je sigurnosrećan što su ga uhapsili. To je i očekivao. On očigledno oseća da je
to dobar način da se poruka o sudanskoj krizi što bolje bude prenesena. Clooney verojatno smatra da Sudan ne dobija dovoljno pažnje, te je iskoristio svoju slavu da bi privukao pažnju na istu -
kazao je američki dopisnik Sky Newsa, Greg Milam.


VIP news 1

Ne znam meni ovi lici na neki marketinski trik.

https://serije-info.serbianforum.info

2VIP news Empty Re: VIP news Uto Mar 20, 2012 9:46 am

TheLaki12


Admin

Adrijana Lima ponovo trudna!

VIP news 214559_zablima1_f

Brazilska lepotica Adrijana Lima (30) i njen suprug, bivši NBA košarkaš Marko Jarić (33), očekuju drugo dete, potvrdio je predstavnik manekenke ekskluzivno za "Pipl".
Adrijana i Marko već imaju dvogodišnju devojčicu Valentinu. Manekenka je za "Pipl" izjavila da je čitava njena porodica veoma uzbuđena, a posebno Valentina.
"Ljubi moj stomak i govori da su to poljupci za bebu", rekla je Lima.
Manekenka je upoznala Jarića 2006. godine na žurki u Los Anđelesu.
"Znala sam da je on onaj pravi i mogla sam da vidim naše venčanje i veliku porodicu", rekla je tada Adrijana.
Par se venčao na Dan zaljubljenih 2009. i ubrzo nakon medenog meseca objavili su da očekuju prvo dete.
"Bili smo tako uzbuđeni! Želeli smo to. Bili smo spremni", rekla je Lima za "Pipl" tokom prve trudnoće.
Manekenka je brzo ušla u formu nakon porođaja i nastavila da radi za "Viktorijas sikret", ali je istakla da je majčinstvo njena najdraža karijera.
"Za mene je najbolji posao na svetu da budem mama. Nikada nisam mislila da mogu toliko da volim. Uvek sam se pitala da li postoji neuslovljena ljubav. Sada znam da postoji, jer je osećam", rekla je Adrijana.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu