Serije - info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serije - info

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koji telefon imate?

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Koji telefon imate? Empty Koji telefon imate? Sub Mar 17, 2012 9:10 am

Marko


Admin

Ja dobio za rodjendan Alcatel One Touch

Ovakav (samo u crnoj boji)
Koji telefon imate? 1

https://serije-info.serbianforum.info

2Koji telefon imate? Empty Re: Koji telefon imate? Ned Mar 18, 2012 9:44 am

TheLaki12


Admin

Praistorijski zzzzz Nokia 6300
Vreme je da ga promenim, kod mene je sigurno dve-tri godine confused

Koji telefon imate? 6300

3Koji telefon imate? Empty Re: Koji telefon imate? Ned Mar 18, 2012 10:04 am

iznogoud



TheLaki12 ::Praistorijski zzzzz Nokia 6300
Vreme je da ga promenim, kod mene je sigurno dve-tri godine confused

Koji telefon imate? 6300

Isto, samo crni, takodje tri godine. Sasvim sam zadovoljan i nemam nameru da ga jos uvek menjam. Kad bih samo brojao koliko mi je puta padao i ostajao ziv i sta je sve jadnicko preziveo, zao mi bude. rofl Nisam poklekao novoj histeriji touch telefona, posto znam da kada jednom kupim takav, ovakvim se vise necu vracati.

4Koji telefon imate? Empty Re: Koji telefon imate? Ned Mar 18, 2012 11:48 am

Miloš 92



Ja o mojim telefonima bolje da ne pričam... Dovoljno je da kažem da sam u poslednjih mesec dana jedan izgubio, a drugi sam svojim kolima pregazio. Ovih dana nosim neku staru nokiu ne znam ni koja je, a sutra il prekosutra idem da uzmem novi.

5Koji telefon imate? Empty Re: Koji telefon imate? Ned Mar 18, 2012 11:53 am

Marko


Admin

Jao bre sta se sve mojima nije desilo. Jedan su mi maznuli u busu. Kupim drugi (isti takav samo u drugoj boji) i toko svadje sa bratom hocu da ga pogodim ali shatim da mi je telefon u ruci (prekasno) i odleti mi u rernu od sporeta. Srecom mu nista nije bilo. Ali kasnije odu mi 'vrata' od njega i stoji u fioci tako pokvaren. E sada ovoga pazim ko oci u glavi. Imam ga od januara a za divno cudo mi jos nijednom nije ispao!!!

https://serije-info.serbianforum.info

6Koji telefon imate? Empty Re: Koji telefon imate? Ned Mar 18, 2012 12:01 pm

Miloš 92



Meni moji ispadaju milion puta dnevno i na to iskreno ne obraćam pažnju, čak ni kad imam novi.

Sad planiram da uzmem Nokiu 500

7Koji telefon imate? Empty Re: Koji telefon imate? Uto Mar 20, 2012 9:50 am

mimi



Imam Sonny Ericsson Xperia pro smile2

Koji telefon imate? Sonyericssonxperiaproie

Touch je telefon, ali, kao sto vidite, ima i tastaturu. I ja sam bila protivnik touch-a, medjutim odlicila sam se da ga isprobam ,ali iskljucivo u ovoj varijanti sa punom tastaturom jer smatram da tapkanje nije adekvatno za svaku situaciju. Android je, i ima mnostvo veoma zanimljivih aplikacija, pored njega komp gotovo da i nije neophodan. Prezadovoljna sam ovim telefonom. aw jupi

8Koji telefon imate? Empty Re: Koji telefon imate? Uto Mar 20, 2012 10:25 am

Miloš 92



Uzeo danas Nokiu 500, ne znam još uvek šta bi rekao o njoj. Za moj ukus previše su je zakomplikovali, pola stvari ne mogu da nadjem a upustvo im je cele dve strane i u njemu piše kako se skida zadnja maska, kako se stavlja kartica i kako se puni baterija.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu