Serije - info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serije - info

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mi prima Ciela

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Mi prima Ciela Empty Mi prima Ciela Ned Mar 18, 2012 9:16 pm

TheLaki12


Admin

MI PRIMA CIELA

Mi prima Ciela Ramiro-hellmeyer-mi-prim

RCTV | 2007
Broj epizoda : 157


Graciela, od milja zvana Ciela, mlada je djevojka pred maturom koja sa svojim rođakinjama, Maite i Silvijom, čini nerazdvojni trio. Odrasle u zajedničkom obiteljskom okruženju, tri rođakinje odgojene su poput sestara. Premda su bliske, svaku od njih karakteriziraju različite osobine. Sve tri upoznat će sudbonosne ljubavi, no isto tako morat će pretrpjeti jedne od najtežih trenutaka u svojim životima.

Silvia će, nakon niza romantičnih i tajnih sastanaka s Rafaelom, biti prva koja će upoznati strast skrivene ljubavi i čarobno iskustvo majčinstva. Ali kada na vidjelo iziđe njezina trudnoća i veza s Rafaelom, bit će odbijena od vlastite majke, a problemi će tek uslijediti.

S druge strane, Maite, najstarija od tri rođakinje, u konstantnom je sukobu s majkom koja sanja da njezina kći postane doktorica. No Maitein san je potpuno drukčiji. U želji da postane vrhunska pijanistica, upisuje uglednu glazbenu školu, gdje će upoznati i ljubav svoga života – Abela. Iako će s njim proživjeti sretne trenutke, njihova veza zadat će joj mnoge probleme ispunjene lažima, maltretiranjem i patnjom.

U Gracielin život ljubav će ući kada upozna Davida, mladog, simpatičnog lažljivca i muljatora, čija će karizma osvojiti njezino srce. Kada se susretnu, bit će to ljubav na prvi pogled koja će ostaviti neizbrisive tragove u njihovim životima.

Sreću triju rođakinja iznenada će narušiti vijest da Graciela, najmlađa od njih, boluje od smrtonosnog oblika leukemije. Situacija će postati još kritičnija kada Graciela ostane trudna s Davidom, i time u opasnost dovede ne samo svoj život, nego i život svoga djeteta ...

Uloge:
Mónica Spear - Graciela Andreína Zambrano Ávila / La Ciela
Manuel Sosa - David Espinoza Urdaneta / El Vido
Flávia Gleske - Maite Esperanza Muńoz Ávila
Jerónimo Gil - Abel Méndez
Raquel Yánez - Silvia Constanza Toscani Ávila
Guillermo Pérez - Rafael Rengifo
Amanda Gutiérrez - Ileana Ávila de Muñoz
Daniel Alvarado - Alberto Zambrano
Flor Núñez - Gimena Ávila de Zambrano
Nacho Huett - Cristóbal Acosta
Margarita Hernández - Arminda Ávila viuda de Toscani
Adita Riera - časna Esperanza Ávila
Betty Ruth - Aurelia de Muñoz
Loly Sánchez - Azucena de Méndez
Leopoldo Regnault - Flavio Méndez
Claudia Moreno - Fernanda Rendiles
Alejandro Otero - Darío
Belen Marrero - Bernarda Urdaneta
Adolfo Cubas - Esteban Espinoza
Elena Toledo - Rocio Tejera
Jesús Cervó - Héctor Bermúdez
Francis Rueda - Tirsa Borges
Jorge Palacios - Roberto Tejera
Gustavo Rodríguez - Federico Muńoz
Crisbel Henriquez - Nancy Ruiz
Javier Vidal - dr. Ignacio Salvador Silva
José Mantilla - dr. Chacín
Juan Carlos Martínez - Marco Antonio Moreno
Ana Gabriela Barboza - Aleida
Gabriela Santeliz - Nadji Brito
Claudia La Gatta - Ruth Berroterán

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu