Serije - info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serije - info

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

La que no podia amar

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1La que no podia amar Empty La que no podia amar Ned Mar 18, 2012 11:27 am

Miloš 92



LA QUE NO PODIA AMAR

La que no podia amar 317835249927075046250136

Televisa 2011/2012
Broj epizoda: 162

Ana Paula je mlada devojka, koja je kao devojčica morala da birne o svojoj bolesnoj majci. Posle smrti svoje majke Ana Paula odlučuje da studira medicinu kako bi mogla da pomaže onima kojima je to potrebno.

Na samom početku Ana Paula upoznaje Bruna koji radi za Rehelia Montera. Bruno traži bolničarku koja će da radi za njegovog šefa, plata je dobra zbog čega Ana Paula prihvata posao kako bi pomogla novčano svojoj tetki Rosauri, koja brine o njenom bratu Migelu i njoj od kada su ostali bez roditelja.

Migel je u vezi sa Danielom, najboljom drugaricom od Ane Paule.

Ono što Ana Paula ne zamišlja jeste to da će morati da radi pod teškim uslovima na hacijendi "Del Fuerte", zbog Rohelievog teškog karaktera, koji je posledica nezgode koju je doživeo u vreme kada je trebao da se oženio sa Vanesom, razmaženom ženom koja ga ostavlja nakon što saznaje da je ostao nepokretan.

Na hacijendi Rohelio živi sa svojom sestrom Sintiom, koja se oseća zarobljeno jer barat ne želi da joj preda njen deo nasledstva. Kako joj ne bi bilo dosadno Sintia se upušta u vezu sa Efrainom, nadzornikom imanja, koji se zaista zaljubljuje u nju. Zbog toga Efrain odbija Konsuelo, služavku koja je zaljubljena u njega.

Na imanju živi i Maria, veoma dobra žena koja je bila kao majka Roheliu i Sintiji. Za humor na hacijendi zadužen je Margarito, dečak bez roditelja o kome brine Maria.

Ana Paula upoznaje Gustava, vrednog i radnog inženjera, koji ima sestru Mercedes. Ana Paula i Gustavo se zaljubljuju, ali njihova sreća je prekinuta zbog toga što se i Rohelio zaljubljuje u nju.

Kada Migel izazove strašnu nesreću u kojoj zamalo nije izgubio ruku i mogao bi da ode u zatvor, Rohelio ga spašava ali za uzvrat Ana Paula mora da se uda za njega. Ana Paula odlučuje da se žrtvuje zbog svog brata, ali ni ne sluti kakav je život čeka pored Rohelia kada on sazna da ona voli drugog.

Uloge:
Jorge Salinas - Rogelio Montero Báez
José Ron - Gustavo Durán
Susana González - Cinthia Montero
Ana Brenda Contreras - Ana Paula Carmona Flores
Ana Martín - María Gómez
Ana Bertha Espín - Rosaura Flores Nava
Ingrid Martz - Daniela "Dany" Gutiérrez
Julián Gil - Bruno Rey
Fabián Robles - Efraín Ríos
Paty Díaz - Macaria de Hernández
Osvaldo Benavides - Miguel Carmona Flores
Mar Contreras - Vanesa Galván Villaseñor
Alejandro Ávila - Ernesto Cortés
Marco Méndez - Esteban
Michelle Ramaglia - Consuelo Herrera
Anaís - Mercedes Durán
Germán Gutiérrez - Ulises Hernández
Adanely Núñez - Carmen
Ignacio López Tarso - Fermín Peña
Jorge Aravena - David Romo
Elizabeth Dupeyrón - Elsa Villaseñor de Galván
Humberto Elizondo - Federico Galván
Javier Ruán - Don Máximo
Yolanda Ventura - Gloria de Cortés
Polly - Helena
Elena Torres - Rocío "Chio"
Mario del Río - Juan
Ricardo Mendoza - "El Coyote"
Uriel del Toro - Hugo Dueñas
Tania Lizardo - María Paz "Maripaz" Hernández
Bernardo Flores - Margarito Montero Carmona
Zaneta Seilerova - Hilda
Eduardo Liñan - Iván Montero

2La que no podia amar Empty Re: La que no podia amar Ned Mar 18, 2012 11:44 am

Marko


Admin

Hteo sam da pocnem da gledam. Ali nikako. Dok sam prevodio epizode kroz proslednjih 20 nista posebno se nije desilo. Hoce li biti vencanja, nece, hoce li Gustava, nece, hoce Rogelia...

https://serije-info.serbianforum.info

3La que no podia amar Empty Re: La que no podia amar Ned Mar 18, 2012 11:46 am

Miloš 92



Ja danas ceo dan gledam ne bi li stigao da odgledam sve epizode do poslednje, trenutno sam na 160. Sutra ima da se raspišem o svemu što mi se svidelo, šta nije...

4La que no podia amar Empty Re: La que no podia amar Pon Mar 19, 2012 8:22 am

TheLaki12


Admin

Ana ostala sa Roheliom naklon
Gustavo umro?! shock Migel umro?! nesvest
Moram da bacim pogled na poslednju epizodu. Ovo sam shvatio čitajući ovaj tekst

5La que no podia amar Empty Re: La que no podia amar Pon Mar 19, 2012 10:51 am

Miloš 92



Laki otkucaću ja danas-sutra komentar na poslednje epizode. Gledao sam sinoć uživo i kraj je blago rečeno glup i dosadan.

6La que no podia amar Empty Re: La que no podia amar Pon Mar 19, 2012 11:09 am

Marko


Admin

BLOOPERS


https://serije-info.serbianforum.info

7La que no podia amar Empty Re: La que no podia amar Pon Mar 19, 2012 1:05 pm

TheLaki12


Admin


Ako bar ništa drugo, Castro je ostao svoj pa je pravio iznenađenja u finalu. ceskanje Veliki plus što se Ana Paula odlučila za Rohelia (ili bilo koga već, ne bitno) pre tragedije. Steretio br 2, ubijen mladi protagonista. Steretio br 3 - Rohelio se nije oporavio, iako se to desi u svakoj seriji.
Sintia valjanjeodsmeha Genijalna je. Uspela je sama sebe da zapali. lol2 valjanjeodsmeha Skapirao sam da je Maria njena majka. El je i Rohelio njen sin ili ga iz milošte zove tako? confused Mrzi me sad da čitam sadržaje epizode xD
Ukupan broj epizoda za internacionalno tržište 162.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu