Serije - info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Serije - info

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Fun for all -> Serije-info

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Fun for all -> Serije-info Empty Fun for all -> Serije-info Sre Mar 21, 2012 3:47 am

TheLaki12


Admin

SERIJE-INFO


Kao što možete primetiti, "Fun for all" pre otprilike sat vremena, preimenovan u "Serije-info". Osim naziva foruma i adresi na kojoj se nalazi, najveća promena odnosi se na samu strukturu foruma. Forum će, kao što se to može zaključiti iz naziva, biti posvećen serijama; bilo da je to reč o domaćim, američkim, telenovelama, indijskim, turskim ...

Prethodnih par dana videlo se da "svaštarski" forumi ne donose uspeh. Naravno, rano je govoriti o nekom uspehu na samom početku, ali jednostavno to se osetilo. Imajući na umu da potičemo i da se znamo sa sličnih foruma i da nas to najviše i interesuje, ovaj forum posvećujemo upravo serijama.

Molimo Vas da nam kažete vaše mišljenje povodom ove odluke, kao i samom nazivu foruma. Trudićemo se da ispoštujemo svaki dobar predlog.


Veliki pozdrav od,
Administracije foruma "Serije-info"

2Fun for all -> Serije-info Empty Re: Fun for all -> Serije-info Sre Mar 21, 2012 4:38 am

Miloš 92



Meni se ne svidja ova ideja... Ima toliko foruma o serijama a ovakvih ima manje. Kao forum posvećen samo serijama sumnjam da će uspeti jer eto tu je emdt koji postoji već kolko i ne vidim da je nešto uspeo. Sumnjam da će ono malo članova što postuje tamo preći ovde.

A što se tiče uspeha, naravno da ga nema kad se za forum još uvek ni ne zna, ima nas samo 7 (za sada).

Da se ja pitam e bih ništa menjao, al kako mene niko ne pita ništa onda.

I da, nov naziv mi se uopšte ne svidja.

3Fun for all -> Serije-info Empty Re: Fun for all -> Serije-info Sre Mar 21, 2012 5:41 am

mimi



Uf... sta znam, i ja mislim da je rano da se zakljucuje da li ce forum uspeti onako. Isto tako smatram da forum na kome nema linkova za skidanje raznih sadrzaja (ovaj ili neki drugi) nikako ne moze da se poredi sa onima koji to imaju, u broju postova, vec da je u ovom slcaju mnogo bitniji broj poseta i ljudi koji iako ne pisu dolaze.


Moj predlog je da forum ima neko "opste" ime, i da se krene sa manjim brojem podforuma, pa da se u zavisnosti od njegovog razvoja vidi u kom pravcu ici dalje, a za to treba bar par meseci, osim ako reklamu stavite na Pink ili Prvu.

4Fun for all -> Serije-info Empty Re: Fun for all -> Serije-info Sre Mar 21, 2012 7:01 am

Marko


Admin

VAZNO:

Da li hocete da se stari Latin Svet vrati. Toliko uspomena i toliko svega. Da je steta da propadne sav nas trud koji je na njemu!

https://serije-info.serbianforum.info

5Fun for all -> Serije-info Empty Re: Fun for all -> Serije-info Sre Mar 21, 2012 7:13 am

Miloš 92



Latin svet je super, toliko je postovano na njemu, al ko će sada da ga posećuje.

Ako ga vraćate mogli bi da ga osvežimo sa novim temama, nekim poput ovih sa ovog foruma.

6Fun for all -> Serije-info Empty Re: Fun for all -> Serije-info Sre Mar 21, 2012 7:39 am

TheLaki12


Admin

Ako ga vraćate mogli bi da ga osvežimo sa novim temama, nekim poput ovih sa ovog foruma.
Možeš li mi reći konkretno kojim temama, tačno? winky


Inače, posle tri dana peripetija (da, da dobro čitate) Latin Svet forum je vraćen. Moja namera je bila da iskorim neke teme odatle, ali Marko ima drugu ideju plez
Da li će nešto biti od LS ne znam, kao što i ne znam šta će ovde biti. Ne želite serijski forum, a ovde taj podforum ima najviše poruka i najviše je čitan. Hm mislilac
Voleo bih da se svi izjasnite, koliko god da vas je ovde.

A da, i na kraju da budem jasan još jednom. Možda se to Marku neće svideti, ali meni iskreno ne pada na pamet da "jurim narod po netu" da se registruje. Džaba meni to, kad se slabo piše. Draži mi je broj 7. Kvalitet da, kvantitet ne. Ako nekom ne odgovara, smenite me plez


PS. Adresa za one koji su zaboravili je http://latinsvet.forums-free.info
Svi vi koji ste ovde nema potrebe da se registrujete ponovo, samo se ulogujte. Ko želi da se podseti naravno winky Ako se ne sećate šifre ili nika, javite mi se na ovde na pp.

7Fun for all -> Serije-info Empty Re: Fun for all -> Serije-info Sre Mar 21, 2012 7:43 am

joey:)



Mislim da je serijski forum ipak najbolji ... i uz poneku "svaštarsku" temu, nešto kao na EMDT. Ja ću biti tu, svakako.

8Fun for all -> Serije-info Empty Re: Fun for all -> Serije-info Sre Mar 21, 2012 7:51 am

Miloš 92



Jao kako je lepo podsetiti se starog latin sveta, to je bio forum u kome se postovalo,diskutovalo... smile2

Što se tiče tema: Brbljaonica, igra bez granica, ljubav, putovanja, hot seats (al da se u njemu azista nesto pita a ne teme d ableje tek onako)...

Jel se meni čini il na LS ima nešto manje tema?

9Fun for all -> Serije-info Empty Re: Fun for all -> Serije-info Sre Mar 21, 2012 8:24 am

TheLaki12


Admin

Ima manje, ostao je samo glavni deo. winky ne teme i iz poslednjeg offtopica, kako god da smo to zvali.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu