Serije - info

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Amor bravío ... cuando manda el corazón

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Amor bravío ... cuando manda el corazón taj Sub Mar 17, 2012 10:16 am

iznogoud

AMOR BRAVÍO... CUANDO MANDA EL CORAZÓN

Televisa | 2012

Ovo je ljubavna priča između Kamile i Danijela, junaka ove strasne drame, čija će ljubav, morati da pobedi sve prepreke i ostati hrabra jer jedino srce zapoveda.

Kamila Montarde, živi sa majkom Agustinom i sestrom Himenom u Meksiku. Doživljava pakao, kada njen verenik Luis, umire u saobraćajnoj nesreći. A kao jedna od posledica toga je da Agustina odlučuje da prihvati pomoć i zaštitu njenog brata Danijela. Ona, Kamila i Himena se preseljavaju na ranč "La Malkerida".

Kamila voli svog strica Danijela. On otvara vrata svog ranča, njegovom budućem advokatu Alonsu i njegovoj majci Isadori. Alonso je inteligentan čovek, koji u početku dolazi sa dobrim namerama. Dok je Isadora, žena koja misli samo na ugled, od sina pravi zlog i veoma ambicioznog čoveka. Kasnije insistira da Alonso zavede Kamilu, jer zna da će don Danijel svoje bogatstvo prepisati Kamili.

Don Danijel saznaje da je Agata, njegova ljubavnica iz mladosti, imala sina. Agata je svom sinu, dala ime Danijel, kako bi to ime uvek budilo sećanje na njenu prvu ljubav. Danijel svoje nasledstvo odlučuje da ostavi svom sinu, jer je uvideo Alonsove i Isadorine zle namere.

Dionisio Ferer, saučesnik Isadore i Alonsa, saznaje da je Danijel oženjen u Čileu, šalje nekog da ubije njegovu suprugu, a njega smesti u zatvor. Danijel nedužan završava u zatvoru, a Kamila nesrećno udata za Alonsa.

Nakon nekoliko godina provedenih u zatvoru, Danijel beži i dolazi u Meksiko željan osvete, dolazi na ranč pod imenom Andres Duarte, misleći da je ubica njegove supruge Kamila, želi je zavesti i slomiti joj srce. Ali ljubav se u tome umeša i on se zaljubljuje u nju, on zna da je ta ljubav zabranjena jer je ona udata. Osećanja su obostrana, a kao da ništa nije dovoljno Himena želi Danijela samo za sebe..

Uloge:
Silvia Navarro - Camila Monterde Santos de Lazcano
Cristian de la Fuente - Daniel Díaz Acosta / Andrés Duarte
Leticia Calderón - Isadora Vda. de Lazcano
César Évora - Dionisio Ferrer
Flavio Medina - Lcdo. Alonso Lazcano
René Strickler - Mariano Albarrán
Olivia Bucio - Agustina Santos
Laura Carmine - Ximena Díaz Santos
María Sorté - Amanda
Jose Elías Moreno- Leoncio Martinez
José Carlos Ruiz - Padre Baldomero
Fernanda Castillo - Viviana
Alex Sirvent - Rafael Quintana

2 Re: Amor bravío ... cuando manda el corazón taj Sub Mar 17, 2012 10:33 am

Miloš 92

Savo a ja prevodim ovo već 20 min.. smile2 Dobro je što sam slučajno pogledao pre nego što sam otvorio temu.

3 Re: Amor bravío ... cuando manda el corazón taj Ned Mar 18, 2012 9:55 am

TheLaki12

Admin
POSTERI

4 Re: Amor bravío ... cuando manda el corazón taj Ned Mar 18, 2012 11:01 am

TheLaki12

Admin
LIKOVI

5 Re: Amor bravío ... cuando manda el corazón taj Ned Mar 18, 2012 11:06 am

Marko

Admin
Flor izgleda kao seljancura a ni lik joj nije nista bolji.

Nego procitao sam na emdt forumu da ce imati samo 120 epizoda. Da li je to moguce?

http://serije-info.serbianforum.info

6 Re: Amor bravío ... cuando manda el corazón taj Ned Mar 18, 2012 11:18 am

TheLaki12

Admin
Flor stars Dobijem ospice kad je vidim sa ovom frizurom. Uloga i ajde, seljanka ništa strašno, bar se ne smeješ. Ali look je sraman. Laura Carmine me je iznenadila prijatno. aplauz Miloše, ti gledaš sve živo. Gde je (tj. da li je) ova Lisset igrala negde uopšte? Lepa je smile2

Samo 120 epizoda?! lol2 Daće Bog da vidim i to čudo. Jedino ako rejting ne padne toliko pa aj što pre da se završi, no ne verujem u tu mogućnost.

Poslednji put izmenio TheLaki12 dana Ned Mar 18, 2012 11:57 am, izmenio ukupno 2 puta

7 Re: Amor bravío ... cuando manda el corazón taj Ned Mar 18, 2012 11:26 am

Marko

Admin
Lisset mi nije poznata - evo njene filmografije http://www.imdb.com/name/nm1651429/

Pa tako sam cuo. Mada kako je bilo sa ENDA i CME ovome se lose pise kada prodju 100 epizoda

http://serije-info.serbianforum.info

8 Re: Amor bravío ... cuando manda el corazón taj Ned Mar 18, 2012 11:40 am

Miloš 92

Lisset je dugo godina bila u Azteci, pre par godina je prešla u Televisu i mislim da je pre ovoga jedino bila u Para volver a amar, ako se dobro sećam njen lik se zvao Denis i bila je u vezi sa Tachervim likom.

Inače ona je žena od Lisarda. Stvarno je lepa.

Što se tiče Carmine jedva čekam da joj daju vše prostora, devojka je mnogo bolja glumica od pola trenutnih nazovi zvezda, al jednostavno nije imala sreće sa prvom serijom koja je meni bila sasvim ok, mada stao sam negde na 80 ep i nikako da završim.

Mene serija još uvek nije ubedila, pitam se što je uopšte i gledam. Lik Camile mi je blago rečeno bezveze, a ni Silvia mi je nekako nikakava, ona je meni za življe likove.

Gledaću do neke 20 epizode, pa ako me ne ubede do tada prestajem. I jedva čekam da vidim rejting kad se završi LQNPA, jer niko me ne može ubediti da uspeh LQNPA nema veza se rejtingom AB.

9 Re: Amor bravío ... cuando manda el corazón taj Pon Mar 19, 2012 8:31 pm

TheLaki12

Admin

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu